Pracuj s námi

Jsme malý, datově/analytický tým. Většina z nás dělí svůj čas mezi rodinu a práci. Naší doménou je měření digitálních platforem jako jsou weby a mobilní aplikace, zkoumání chování lidí na těchto platformách a využití těchto dat pro zlepšení byznysu klienta.

Naším cílem je, aby nás práce bavila, a abychom dodávali kvalitu. Proto nenabíráme často - přibližně 1x ročně rozšiřujeme tým o novou kolegyni/kolegu.

co ti nabízíme

flexibilita

Počet odpracovaných hodin si definuješ podle sebe, podle toho, kolik nám chceš nabídnout. Spolupráce dává smysl cca od 30 hodin měsíčně.

Peníze

Díky tomu, že pracujeme online, máme malé provozní náklady. Můžeme si tak dovolit nabídnout členům našeho týmu super peníze.

fearless prostředí

Oceníme zkušenosti z datařiny nebo analytiky, ale hlavní je spíše láska k číslům a spolehlivost. Vše ostatní tě naučíme. Zároveň se snažíme členy týmu nevystavovat situacím, kdy neví, jak něco vyřešit a nemají se koho zeptat.

children friendly

U nás na callech občas běhají děti. Nebudou nám vadit ty tvoje, pokud tobě nebudou vadit ty naše.

O analytice jsem ještě před pár lety nic nevěděla, ale mám ráda čísla a ráda objevuji nové věci.


Jako máma dvou malých dětí jsem hledala cestu, jak se bez velkých kompromisů věnovat své rodině a zároveň pracovat v nějakém zajímavém oboru. Absolvovala jsem proto kurzy počítačové grafiky a tvorby webových stránek a pomalu začínala do této oblasti pronikat. Nečekaně mi ale do života přišla nabídka od Zuzky, abych zkusila práci ve webové analytice. O tomto oboru jsem věděla jen minimum, ovšem záhy jsem zjistila, že je to “to pravý pro mě”. Na začátku to nebylo jednoduché, musela jsem se hodně učit. Vašek a Zuzka mi však vždy byli (a jsou) skvělou oporou. Naučila jsem se toho už mnoho, nicméně příležitostí k dalšímu rozvoji mám stále dost. Rozložení času mezi rodinu a práci jsem si od začátku v maximální možné míře řídila sama. Všechno přesně tak, jak slibovali. A za to jsem Vaškovi a Zuzce nesmírně vděčná.

Klára Belzová
Analyst

Fungujeme primárně virtuálně a většina z nás svojí pracovní dobu nastavuje podle rodiny a svých priorit. V týdnu máme dva pevné bloky, kdy se online setkáváme. Je to naše firemní slaďovačka, kde řešíme klientské věci a plánování prací, a je to edukační call, kde se vzájemně učíme a probíráme, jak řešit konkrétní situace. Do edukace a rozvoje znalostí investujeme cca 30% pracovního času – v našem oboru je to nezbytnost.

Novému členu týmu se vždy intenzivně 1:1 věnujeme. Začíná na malých supportních úkolech a postupně roste. Na klienta ho pouštíme až v okamžiku, kdy se společně dohodeme, že je na to ready, a kdy máme jistotu, že mu doručí kvalitní výstupy.

Svobodu, kterou nabízíme, doprovází požadavek na spolehlivost a zodpovědnost a také snahu se zlepšovat.

Pojď pracovat s námi

Nového člověka do týmu nabíráme cca 1x ročně. Aktuálně nenabíráme, ale můžeš nám zanechat CV, ať o Tobě víme. Může se také stát, že nás Tvoje CV zaujme a budeme Tě chtít do týmu hned :). V tom případě se Ti ozveme.

info@measuredesign.cz

Zuzana Mikyšková & Vašek Jelen
Analysts & Founders